Bienvenue au pays de la raison

To tragedia, którą łatwo było przewidzieć, niestety! Ten, co zaatakował w Paryżu, przyjechał do nas jako « uchodźca ». Wysiadł na plaży w Grecji i z paszportem syryjskim udał się do « europejskiego raju », z gotowym planem ataku. Ilu jeszcze, podobnych jemu, czai się wśród miliona przybywających do nas „emigrantów”?! Ten atak, to nie jest wina „uchodźców”, ale to wśród nich są na pewno tacy, co zamierzają jeszcze atakować. To oni mogą teraz indoktrynować środowiska arabskie we Francji, w Szwecji, w Niemczech – jak dotąd spokojne. Ile zostało nam czasu na obronę!? Czy to ostatni atak!? Kto odpowie!

Pomagajmy tym, co potrzebują pomocy: rodzinom, a przede wszystkim chrześcijanom, mordowanym i torturowanym, bez informacji w mediach. Wyznawców innych religii przyjmujmy na zasadach określonych przez nas.
W Polsce umiemy to robić, mamy piękną i długą tradycje tolerancji. Żaden z zapraszanych do nas przed wiekami, a żyjących do dziś Tatarów, nie ucierpiał z powodu „prześladowań”. Wręcz przeciwnie – dzielili z nami „złotą wolność szlachecka”. I to w taki sposób, ze czuli się tu szczęśliwi i wolni, nieograniczani w wyznawaniu swojej wiary. Ale respektowali nasze prawo, szanując je w całej rozciągłości.
Stosujmy dziś selekcje, wobec „uchodźców”, przybywając do Europy niekontrolowana fala, bo mamy do tego PRAWO – w imię zachowania pokoju w Europie! Nie mówmy za szybko „Willkommen”, bo to głupie!!!
gkos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *