milczenie

Po co Wam było, zapraszać aż tylu obcych? Kiedy patrzę na tych pseudointelektualistów, robi mi się niedobrze od ich sposobu widzenia świata: „na odwrót”! Wierni zasadom „poprawności politycznej”, zasklepieni do reszty w swym egoizmie i krytyce wszystkiego, co nie jest zgodne z „Multi – kulti” – stracili zdolność trzeźwego myslenia.
W jaki sposób francuski rząd chce teraz bronić bezbronnych mieszkańców Francji przed atakami dziczy, której celem jest terror i zbrodnia – eliminacja Europejczyków!?
Gdzie się podziały mądre słowa i pewność siebie „władców rozumu”!?
Kluczowe wydaje się pytanie, czy musimy respektować „prawo do wolności”, tych, co nie przestrzegają naszych praw i reguł? Czy mordercy i terroryści maja prawo czuć się bezkarni? W tej sposob musielibysmy repektowac takze – prawa wolnosci…ludozercow!
Druga kwestia: czy tego nie widac, ze konflikty i terroryzm dotyczą jednolitego doktrynalnie środowiska, z którego wywodzą się mordercy. Dlaczego zatem nie poddac ich szczególnej inwigilacji i kontroli? sa kraje (Japonia, Australia, ktore nie baly sie takich decyzji politycznych).
Trzecie pytanie: czy nie należy wcielić do armii tych młodych ludzi, co szczególnie są podatni na propagandę nienawiści? By ich ucywilizowac, nauczyc tolerancji i zasad demokrcji.

Francja się boi: 87% rozmów Francuzów dotyczy zamachów. Ale który rodzaj strachu zwycięży!? Czy ten słuszny, odpowiedzialny, wzbudzający czujność i mobilizujący mechanizmy obrony? Czy ten „inny”, poprawny politycznie, dla którego większym od terroryzmu zagrożeniem jest „judeochrześcijańska Europa narodów”?
Jesli Europa, budowana na okreslonych wartosciach – przestanie istniec i odejdzie w przeszłość… Co ją zastąpi?
gkos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *